Slevy | Bezdrátové nabíjení | Lidl

Lidl prodává duální bezdrátovou nabíječku jen za 160 Kč. Levněji podobnou nekoupíte

V lidlovském e-shopu teď najdete v pěkné akci duální bezdrátovou nabíječku jeho privátní značky. Tronic Qi Dual zlevnil na 160 Kč, dostupný je v černém i bílém provedení. Podle Heureky na českém trhu nenajdete levnější alternativu. Za podobnou cenu se obvykle prodávají Qi nabíječky pro jedno zařízení. Lidl navíc u veškeré elektroniky nabízí tříletou záruku.

Tronic nabízí celkový výkon 20 W, takže do dvou položených mobilů pustí po 10 W. Jiná kombinace, například 15 W pro mobil a 5 W pro sluchátka, podle všeho není možná. Z databáze Wireless Power Consortium vyplývá, že zařízení podporuje Qi ve verzi 1.2.4 včetně rozšíření Extended Power Profile, které má sice zvládat až 15 W, ale v případě Tronic je omezeno na 10 W.

Podložka měří 180 × 85 × 10 mm, váží 120 gramů a obsahuje zdířku USB-C pro připojení kabelu a adaptéru. Ty však v ceně nejsou. Na těle jsou dvě diody indikující chybu, případně aktivní nabíjení.

Lidl prodává ještě tutéž nabíječku včetně metrového kabelu USB-C/USB-A, za tuto sadu zaplatíte 230 Kč. V nabídce má ale také duální rychlonabíječku za 600 Kč. Ta má jiný design s kovovým rámečkem a textilním povrchem. V ceně je pak kromě kabelu i 30W síťový adaptér.

Přes WhatsApp vás upozorníme na novou slevu

Slevové akce někdy netrvají dlouho nebo obchody mohou mít jen malé množství zlevněných produktů. Než se k článku dostanete, může být pozdě.

Hlídač slev má ale svůj kanál v komunikátoru WhatsApp. Klikněte na odkaz, otevře se v aplikaci. Jakmile vydáme článek o slevě, hned na WhatsApp pošleme zprávu. O akci se tak dozvíte v době, kdy je ještě stoprocentně platná.

WhatsApp má ale u kanálů vypnuté upozornění na nové zprávy. Musíte to změnit sami přes ikonu zvonku v pravém horním rohu aplikace.

Hlídač slev na WhatsAppu
Nezapomeňte si u kanálu nastavit upozornění, viz žlutá šipka

Našli jste sami zajímavou slevu? Napište nám o ní.

Diskuze (3) Další článek: Vědci řeší záhadu měsíčních víření. V oblasti se silnou magnetickou anomálií je podivný útvar

Témata článku: , , ,