Slevy

Nejlevnější monitor v ČR. Tenhle Acer s rozlišením 1080p a 100 Hz a stojí jen 1400 Kč

Pokud hledáte co nejlevnější nový monitor, tenhle AOpen (značka Aceru) je se slevovým kódem LCDDAYS10 v CZC jen 1403 Kč. Má přitom překvapivě dobré parametry, které potěší i nenáročné hráče.

AOpen 22SA2QE AOpen 22SA2QE
nabízí 13 obchodů za ceny od 1 652 Kč
Srovnat ceny na Živě

Úhlopříčka je spíš menší, než je dnes zvykem. Panel má jen 21,5 palce, zato však používá technologii VA slibující lepší kontrast, což se bude hodit u filmů i her. CZC sice mluví o IPS, avšak přímo na webu Aceru mají zcela jistě přesnější údaje. Rozlišení 1920 × 1080 px v této cenové hladině a úhlopříčce je normou, frekvence 100 Hz je ale značně nadstandardní. Nechybí navíc ani FreeSync se synchronizací od 48 Hz. Potěší i 1ms odezva.

Papírové parametry odhalují i některé slabiny. Od technologie VA nečekejte špičkové barvy, tento panel ostatně pracuje s 6bitovou barevnou hloubkou doplněnou o FRC. Jas činí jen 250 nitů a samozřejmě chybí HDR. Stojan není polohovací, avšak monitor se dá uchytit na alternativní díky VESA držáku.

AOpen 22SA2QEbi připojíte i ke starému či průmyslovému počítači, obsahuje totiž vstup typu VGA. Samozřejmě ale nechybí ani HDMI 1.4.

Přes WhatsApp vás upozorníme na novou slevu

Slevové akce někdy netrvají dlouho nebo obchody mohou mít jen malé množství zlevněných produktů. Než se k článku dostanete, může být pozdě.

Hlídač slev má ale svůj kanál v komunikátoru WhatsApp. Klikněte na odkaz, otevře se v aplikaci. Jakmile vydáme článek o slevě, hned na WhatsApp pošleme zprávu. O akci se tak dozvíte v době, kdy je ještě stoprocentně platná.

WhatsApp má ale u kanálů vypnuté upozornění na nové zprávy. Musíte to změnit sami přes ikonu zvonku v pravém horním rohu aplikace.

Hlídač slev na WhatsAppu
Nezapomeňte si u kanálu nastavit upozornění, viz žlutá šipka

Našli jste sami zajímavou slevu? Napište nám o ní.

Diskuze (2) Další článek: Motor a berany. Jezdili jsme na elektrickém gravelu Canyon s motorem Bosch SX

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: , , ,